[13.11.2016] Dobieszczyn - Otwarte Karabinowe Zawody Strzeleckie - Karabin CZ / CzP + TRAP.

[13.11.2016] Dobieszczyn - Otwarte Karabinowe Zawody Strzeleckie - Karabin CZ / CzP + TRAP.

W dniu 13 listopada 2016 roku, na strzelnicy sportowej w Dobieszczynie, odbyły się kolejne zawody strzeleckie. Zawody w trzech konkurencjach, Karabin Centralnego Zapłonu stojąc na 100 metrów, Karabin Czarno Prochowy stojąc na 100 metrów, oraz strzelanie do rzutków, według zasad konkurencji TRAP, po 25 rzutków na strzelca.

Zawody w konkurencji Karabinu Czarno Prochowego wygrał Edward Wilkocki z PTS „Grajcar”, uzyskując 68 punktów.

W konkurencji Karabinu Centralnego Zapłonu, pierwsze miejsce wystrzelał Andrzej Pempera, reprezentujący klub Elita Szczecin i zdobywając 80 punktów. W konkurencji rzutkowej zwycięzcą został Burkhard Fichtner, który startował w naszych zawodach reprezentując partnerski klub JSSC E.V. z Eggesin. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zawody wsparł od strony nagród Andrzej Paszenda - firma Waspasport, oraz jak zawsze, Jan Milewski - firma ROM. W trakcie zawodów wszyscy mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu kolekcjonerów broni i podziwiać egzemplarze wojenne prezentowane przez kolegów z różnych klubów, za co im serdecznie dziękujemy!

Aura w czasie zawodów nam sprzyjała. Po porannym przymrozku zaświeciło słońce i dalej mogliśmy cieszyć się piękną pogodą. Jak zwykle - pieczona nad ogniskiem kiełbasa smakowała wybornie!

Poniżej zamieściłem komunikat z zawodów i zapraszamy do galerii.

Dostępne załączniki: 9f984a5207_2016.11.13Dobieszczyn-Komunikat.pdf9d94af0aca_2016.11.13Dobieszczyn-Regulamin.pdf